Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA22709498
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN SLAVICI SIRIA (CUI 29049894)
Furnizor / câștigător
PANEAG SRL (CUI RO7329834)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.615,11 RON
Valoare atribuită
1.615,11 RON
Data publicării
29.03.2019 09:57
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.615,11 RON

din 1.615,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.