Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,5% sub estimat
Mop rezerva 250 gr
- Număr anunț
- DA22707827
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,50 RON
- Valoare atribuită
- 97,50 RON 23,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 08:49
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97,50 RON
din 127,50 RON estimat
23,5%
Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.