Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gel lubrifiant steril, de uz medical, tub OPTILUBE
- Număr anunț
- DA22707739
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174 RON
- Valoare atribuită
- 174 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 08:45
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
174 RON
din 174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro