Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prize schuko 16A 2M Bit.
- Număr anunț
- DA22707268
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298 RON
- Valoare atribuită
- 298 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 08:10
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
298 RON
din 298 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro