Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță în domeniul managementului proiectului CREARE GRADINA PUBLICA PENTRU AGREMEN

Număr anunț
DA22706600
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
ROCONSULT PROIECT S.R.L. (CUI 37121699)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
28.03.2019 16:39
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.