Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu receptor telefon spiralat mufat 2m

Număr anunț
DA22705059
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
28.03.2019 14:44
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.