Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Internet şi transmisii de date , telefonie fixă şi cablu TV

Număr anunț
DA22693495
Autoritate contractantă
Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.322 RON
Valoare atribuită
1.322 RON
Data publicării
27.03.2019 13:54
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.322 RON

din 1.322 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.