Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DiskStation DS3617xs Intel Xeon D-1527, 64-bit, Quad Core 2.7 (turbo) GHz, 16 GB DDR4, 120 TB (10 TB
- Număr anunț
- DA22714188
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.723,45 RON
- Valoare atribuită
- 9.723,45 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 13:10
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.723,45 RON
din 9.723,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro