Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VAR 20kg,SURUB AUTOFORANT LEMN 45,PANOU BORDURAT ZINCAT 1,2X2.5M,CIMENT,VOPSEA ROST VERDE IARBA 0.60
- Număr anunț
- DA22713856
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- MARTELI SRL (CUI RO15835549)
- Cod CPV
- 24213000-0 · Oxid de calciu hidratat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.777,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.777,94 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 12:54
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.777,94 RON
din 2.777,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro