Ofertă acceptată Cumpărare directă

OTI PROSOP HARTIE 2STR.73M

Număr anunț
DA22713783
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU (CUI 3126519)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,09 RON
Valoare atribuită
7,09 RON
Data publicării
29.03.2019 12:51
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,09 RON

din 7,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.