Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE CONDUCTE ACM SI APA RECE IN CANAL TERMIC PE TRASEU CT CORP B PAV M CH.- BARIERA TRAFO UPU
- Număr anunț
- DA22710187
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL POINT SRL (CUI RO31122555)
- Cod CPV
- 45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.361,97 RON
- Valoare atribuită
- 33.361,97 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 10:24
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.361,97 RON
din 33.361,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro