Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varf Intraoral Galben, 4.2 (100buc)
- Număr anunț
- DA22710170
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
- Cod CPV
- 33133000-1 · Accesorii pentru amprente dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49,07 RON
- Valoare atribuită
- 49,07 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 10:24
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49,07 RON
din 49,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro