Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5", 6GB/S, AF64GSSCJ-OEM

Număr anunț
DA22708868
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.960 RON
Valoare atribuită
4.960 RON
Data publicării
29.03.2019 09:32
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.960 RON

din 4.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.