Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa servicii paza AJPIS Ialomita

Număr anunț
DA22702517
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24726729)
Furnizor / câștigător
PREVENT INTELIGENT SECURITY SRL (CUI RO30456980)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.360 RON
Valoare atribuită
9.360 RON
Data publicării
28.03.2019 12:53
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.360 RON

din 9.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.