Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

LUCRARI DE RENOVARE CAMIN CULTURAL DELINESTI

Număr anunț
DA22685802
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI PALTINIS (CUI 3227556)
Furnizor / câștigător
LEGO EXCLUSIV CONS S.R.L. (CUI RO34873603)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227.440 RON
Valoare atribuită
226.874,79 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
27.03.2019 08:16
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226.874,79 RON

din 227.440 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 565,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.