Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile HP 83A, HP85A, HP 12A, brother L8400 Bk, set color Brother L8400

Număr anunț
DA22704968
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
GENERAL INSERT SRL (CUI RO22596711)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894,95 RON
Valoare atribuită
894,95 RON
Data publicării
28.03.2019 14:41
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

894,95 RON

din 894,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.