Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Asus Vivobook Max Intel Core i3-7100U, 15.6inch, RAM 4GB, HDD 1TB, Intel HD Gr
- Număr anunț
- DA22705872
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.695 RON
- Valoare atribuită
- 1.695 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 15:28
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.695 RON
din 1.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro