Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medii de stocare Digital Video Disk (DVD) set de 100 de buc.

Număr anunț
DA22704316
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.000 RON
Valoare atribuită
43.000 RON
Data publicării
28.03.2019 14:10
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.000 RON

din 43.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.