Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLASH 64 GB

Număr anunț
DA22700747
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30236113-7 · Memorie dinamica sincrona cu acces aleatoriu (SDRAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,77 RON
Valoare atribuită
211,77 RON
Data publicării
28.03.2019 11:36
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,77 RON

din 211,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.