Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE MULTIFUNCTIONAL LASER MONO IN CADRUL DIRECTIEI SILVICE SATU MARE

Număr anunț
DA22700329
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.754,94 RON
Valoare atribuită
1.754,94 RON
Data publicării
28.03.2019 11:16
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.754,94 RON

din 1.754,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.