Ofertă acceptată Cumpărare directă

Touchscreen-uri pentru statiile de self-service de inchiriere biciclete

Număr anunț
DA22692269
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
ART WOOD CRAFTING S.R.L. (CUI ro32662308)
Cod CPV
30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.160 RON
Valoare atribuită
8.160 RON
Data publicării
27.03.2019 12:59
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.160 RON

din 8.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.