Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie si montaj lampi stradale iluminat public -etapa a doua

Număr anunț
DA22702931
Autoritate contractantă
Comuna Boroaia (CUI 4326787)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.400 RON
Valoare atribuită
49.400 RON
Data publicării
28.03.2019 13:12
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.400 RON

din 49.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.