Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTRUMENT MODELARE CAP DUBLU FISSURA LM-Arte
- Număr anunț
- DA22704087
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
- Cod CPV
- 33131170-9 · Spatule, pensete dentare si cutite pentru ceara dentara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204,36 RON
- Valoare atribuită
- 204,36 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 14:00
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
204,36 RON
din 204,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro