- Număr anunț
- DA22707400
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 (CUI 26983133)
- Furnizor / câștigător
- ECO-CLEAN SRL (CUI RO15156807)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175,90 RON
- Valoare atribuită
- 175,90 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 08:23
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175,90 RON
din 175,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro