Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
ECODES 15KG
- Număr anunț
- DA22698927
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- VIVIENE SRL (CUI RO15505109)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.810 RON
- Valoare atribuită
- 4.680 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2019 10:10
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.680 RON
din 4.810 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 130 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.