Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CORPURI ILUMINAT

Număr anunț
DA22713335
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.229,20 RON
Valoare atribuită
1.229,20 RON
Data publicării
29.03.2019 12:31
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.229,20 RON

din 1.229,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.