Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare a proiectarii tehnice
- Număr anunț
- DA22712998
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURATELE (PRIMARIA COMUNEI CURATELE) (CUI 4650588)
- Furnizor / câștigător
- BEKART SRL (CUI 26170467)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.100 RON
- Valoare atribuită
- 11.100 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 12:17
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.100 RON
din 11.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro