Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUFA CAN 200

Număr anunț
DA22711124
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44132000-4 · Elemente de apeducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,08 RON
Valoare atribuită
20,08 RON
Data publicării
29.03.2019 11:02
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,08 RON

din 20,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.