Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,8% sub estimat
Servicii de certificare a semnaturii electronice necesare depunerii formularelor D112,D100,L153,D205
- Număr anunț
- DA22709121
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI RO12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.03.2019 09:42
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 690 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.