Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie fiset metalic

Număr anunț
DA22708068
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653,78 RON
Valoare atribuită
653,78 RON
Data publicării
29.03.2019 09:00
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

653,78 RON

din 653,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.