Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB TERMOCONTRACTIBIL 12-3MM
- Număr anunț
- DA22701969
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 44322300-6 · Invelitoare pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,30 RON
- Valoare atribuită
- 248,30 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 12:28
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248,30 RON
din 248,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro