Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sapatura mecanica

Număr anunț
DA22686698
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGU SECUIESC (CUI 4201813)
Furnizor / câștigător
WONDERLAND SRL (CUI RO24320614)
Cod CPV
45233330-1 · Lucrari de fundatie pentru drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,25 RON
Valoare finală
1.554,25 RON
Data publicării
27.03.2019 09:09
Data finalizării
29.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.