Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie medicamente (prod.farm.) pentru DGASPC Iasi conf. Scrisorii de intentie 7402/13.03.2019

Număr anunț
DA22707815
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
ALOPATIA SRL (CUI 10478275)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.207,68 RON
Valoare atribuită
3.207,68 RON
Data publicării
29.03.2019 08:49
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.207,68 RON

din 3.207,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.