Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hydrocortisone succinat sodic 100mg pulb+solv.pt.sol.inj/perf (HYDROCORTISONUM)-184797482
- Număr anunț
- DA22698789
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.508 RON
- Valoare finală
- 5.508 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 10:05
- Data finalizării
- 29.03.2019 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.