Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GEL EKG/DEFIBRILARE FL X 260ML
- Număr anunț
- DA22677314
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 33698000-9 · Produse pentru uz clinic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,95 RON
- Valoare atribuită
- 461,95 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:31
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461,95 RON
din 461,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro