Ofertă refuzată Cumpărare directă

materiale curatenie

Număr anunț
DA22680269
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU (CUI 25425074)
Furnizor / câștigător
SMIECDO MIXT DMS SRL (CUI RO29806209)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879,14 RON
Valoare finală
879,14 RON
Data publicării
26.03.2019 12:24
Data finalizării
29.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.