Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse intretinere masini

Număr anunț
DA22710684
Autoritate contractantă
COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
Furnizor / câștigător
PETRIMAR OIL-COM SRL (CUI RO7237200)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,49 RON
Valoare atribuită
189,49 RON
Data publicării
29.03.2019 10:44
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,49 RON

din 189,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.