Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocator crengi Caravaggi Bio235

Număr anunț
DA22704765
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
HON IMOBILIARE S.R.L. (CUI RO26371363)
Cod CPV
34390000-7 · Accesorii pentru tractoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.756,30 RON
Valoare atribuită
31.900 RON
Data publicării
28.03.2019 14:30
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.900 RON

din 30.756,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.