Ofertă acceptată Cumpărare directă

publicitate in ziar pagini alb-negru

Număr anunț
DA22704673
Autoritate contractantă
COMUNA BOBOTA (PRIMARIA) (CUI 4292013)
Furnizor / câștigător
MANAGER SRL (CUI RO14522462)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105 RON
Valoare atribuită
105 RON
Data publicării
28.03.2019 14:27
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105 RON

din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.