Ofertă refuzată Cumpărare directă

Spray vopsea negru lucios 600 ml

Număr anunț
DA22700382
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,40 RON
Valoare finală
433,40 RON
Data publicării
28.03.2019 11:19
Data finalizării
29.03.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.