Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Centrale termice -3 buc.
- Număr anunț
- DA22708192
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER (E.E.B.C.) SRL (CUI RO26016710)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.999 RON
- Valoare atribuită
- 31.999 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 09:05
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.999 RON
din 31.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro