Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE

Număr anunț
DA22703217
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
INALCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO17216972)
Cod CPV
39515410-2 · Storuri de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.770 RON
Valoare atribuită
12.770 RON
Data publicării
28.03.2019 13:23
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.770 RON

din 12.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.