Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LIVRARE CU CONFIRMARE DE PRIMIRE 1 0-50 grame
- Număr anunț
- DA22710702
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI RO8670570)
- Furnizor / câștigător
- PINK POST SOLUTIONS SRL (CUI RO28646126)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.062,01 RON
- Valoare atribuită
- 3.062,01 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 10:45
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.062,01 RON
din 3.062,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro