Ofertă acceptată Cumpărare directă

Generator ozon, OZVa 3-4

Număr anunț
DA22711752
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI RO6563054)
Cod CPV
42120000-6 · Pompe si compresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.538,84 RON
Valoare atribuită
13.538,84 RON
Data publicării
29.03.2019 11:27
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.538,84 RON

din 13.538,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.