Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru analize medicale - format A3
- Număr anunț
- DA22670460
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI RO18954722)
- Cod CPV
- 42512510-6 · Registre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.823 RON
- Valoare atribuită
- 2.823 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 13:20
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.823 RON
din 2.823 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro