Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INCHIRIERE SI INTRETINERE SISTEM ELECTRONIC DE DIRIJARE SI ORDONARE
- Număr anunț
- DA22703878
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
- Furnizor / câștigător
- ANDAN IMPEX SRL (CUI RO18130402)
- Cod CPV
- 48810000-9 · Sisteme de informare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.885 RON
- Valoare atribuită
- 6.885 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 13:50
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.885 RON
din 6.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro