Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNET A4 AGR-2A

Număr anunț
DA22706549
Autoritate contractantă
DIRECTIA AGRICOLA JUDETEANA TULCEA (CUI 37752762)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
22815000-6 · Carnetele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.030 RON
Valoare atribuită
8.030 RON
Data publicării
28.03.2019 16:29
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.030 RON

din 8.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.