Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament acces serviciu legislativ Lege5 BASIC Online

Număr anunț
DA22704554
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
28.03.2019 14:21
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.