Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII COMPLETE DE PROTECTIA MUNCII SI SITUATII DE URGENTA LUNA APRILIE 2019

Număr anunț
DA22711968
Autoritate contractantă
Colegiul National Emil Racovita (CUI 4283910)
Furnizor / câștigător
CORPORATION SITUATII DE URGENTA SRL (CUI 31043176)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,96 RON
Valoare atribuită
394,96 RON
Data publicării
29.03.2019 11:35
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,96 RON

din 394,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.