Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legat dosare arhiva

Număr anunț
DA22709993
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
OPRESCU N. ELENA (CUI 19404310)
Cod CPV
79971200-3 · Servicii de legare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.530 RON
Valoare atribuită
4.530 RON
Data publicării
29.03.2019 10:16
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.530 RON

din 4.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.